Nákup olepovačky ve společnost FEEX rozhodl kvalitní servis

Společnost FEEX int. s.r.o. z Ivančic na Brněnsku vyrábí zakázkový nábytek. Moderní kuchyňské linky, vestavěné skříně, velké knihovny, atypické schody, zahradní pergoly nebo třeba postel – pro své zákazníky dovede na míru vyrobit prakticky cokoliv. Firmám také pomáhá s výrobou veletržních stánků či jim spolehlivě dodá kvalitní kancelářský nábytek.

FEEX dlouhodobě nemá problém se strojním parkem. Co vždy viděli jako největší riziko je servis, protože pro spolehlivou výrobu je to právě dlouhodobě funkční a flexibilní údržba jejich strojů. To bylo i hlavní kritérium při nákupu olepovačky HOMAG. Jak říká pan Felkl, majitel firmy:

To, že je HOMAG kvalitní stroj je jasně, ale my hledali především kvalitní a rychlý servis a pokud k nám bude jezdit servisní technik, který zároveň stroj instaloval, tak vím, že jsme neudělali chybu. Nechceme zbytečné prostoje ve výrobě díky porouchaným strojům.

FEEX nyní olepuje na olepovačce HOMAG EDGETEQ S-200, a i když se jde o základní řadu olepovaček HOMAG, jedná se o vysoce kvalitní zařízení, stálé v nastavení a s perfektním výsledkem olepené hrany. Přejeme celé firmě FEEX hodně úspěchů a spokojenost s tímto mimořádně povedeným strojem.

Využijte novou servisní aplikaci Homag

Pomocí služby HOMAG ServiceApp můžete rychle a snadno kontaktovat servisní středisko HOMAG.

Stačí skenovat QR kód na vašem zařízení pomocí mobilního telefonu, vybrat službu kterou potřebujete a budete připojeni ke správnému kontaktnímu partnerovi společnosti HOMAG.

Ukázka použití Homag Service App v praxi - skenování QR kódu

Ke stažení pro váš mobilní operační systém: