Nářezové centrum SAWTEQ B-200 do Litoměřic!

DAMA NET s.r.o. je stavební firma z Litoměřic, která nabízí rodinné domy na klíč. Firma provádí veškeré práce spojené s výstavbou – od plánování, zednických či tesařských prací až po vodoinstalatérské a další práce. Nicméně v Litoměřicích se nezabývají pouze výstavbou, ale třeba i rekonstrukcí bytů či výrobou kuchyňských linek a vestavěných skříní, dveří atd.

S EPIMEXEM firma spolupracovala již při nákupu olepovačky Homag 860 edition a na základě dobrých zkušeností, a to jak s našimi službami, tak i s kvalitou strojů Homag, se ve firmě rozhodli i další inovaci strojního parku svěřit do našich rukou. Po několika jednáních vyšla jako jasný favorit velkoplošná pila Homag SAWTEQ B-200, která nabízí přesně to, co k horizontálnímu řezání potřebuje každá truhlářská dílna: dostatek výkonu, preciznost a flexibilitu. Dalším plusovým bodem je fakt, že toto nářezové centrum může být kdykoliv dovybaveno dalšími prvky. Firma tak zůstane flexibilní a výrobní možnosti porostou spolu s tím, jak budou růst poptávky.

Těšíme se na další spolupráci!

Využijte novou servisní aplikaci Homag

Pomocí služby HOMAG ServiceApp můžete rychle a snadno kontaktovat servisní středisko HOMAG.

Stačí skenovat QR kód na vašem zařízení pomocí mobilního telefonu, vybrat službu kterou potřebujete a budete připojeni ke správnému kontaktnímu partnerovi společnosti HOMAG.

Ukázka použití Homag Service App v praxi - skenování QR kódu

Ke stažení pro váš mobilní operační systém: