Německá preciznost do dílny pana Prochásky

V truhlářství pana Prochásky v Polešovicích se ani během pandemie nezastavili. Jako rodinná truhlárna si nemohou dovolit, aby zákazník neodcházel 100% spokojený a přesvědčený o jejich práci. Aby pan Procháska a jeho syn dokázali udržet vysoko nastavenou laťku kvality, musí používat technologii, která jejich tempu stíhá. Předloni si na olepování pořídili novou olepovačku HOMAG a koncem loňského roku přišel čas vyměnit formátovací pilu. Díky tomu, že celých 15 let řezali na formátce od ROBLANDU, tak chtěli zůstat u značky a pokud možno zvolit plně elektrickou verzi.

Navštívili nás tedy a rozmýšleli se mezi nejvyšším modelem ROBLAND Z400 X3 a prémiovou pilou MARTIN T60C, která jejich zrak upoutala až po prvním setkáním u nás na showroomu. Na pile Martin je zaujala robustnost pily a několik detailů – precizní úhlový rám, pravítka s lineárním vedením zarážek, stoly z nerezu a také obsáhlost funkcí ovládacího panelu.

Po pár dnech rozmýšlení bylo hotovo a pan Procháska si připlatil za německou kvalitu a tradici výroby dlouhou již 99 let. I po několika měsících řezání jsou podle svých slov stejně nadšení jako první den po instalaci.

Tak ať pila slouží!

Tým EPIMEX