Nové stroje do Truhlářství Zlatý řez pana Vaněčka

Truhlářství Zlatý Řez se zabývá zakázkovou výrobou pro firmy i fyzické osoby. Vyrábí ze všech dřevěných materiálů a materiálů na bázi dřeva dle vlastních návrhů, nebo dle návrhů architektů.

S panem Vaněčkem jsme v nedávné době spolupracovali při dodání několika skvělých strojů HOMAG a formátky ROBLAND SIGMA. Truhlářství Zlatý řez má mnoho krásných realizací – podívejte se na webové stránky www.zlatyrez.eu nebo do fotogalerie níže.

Jako první si pan Vaněček pořídil olepovačku hran ABS s předfrézováním od firmy HOMAG. Model EDGETEQ S-200 nabízí kompaktní a malé rozměry, díky čemuž se vejde do každé dílny.

Od firmy HOMAG je i druhý stroj – legendární vrtací centrum BHX (DRILLTEQ V-200). To opět vyniká, kromě spolehlivosti a funkčnosti, především rozměry – pro potřebuje pouze 5 metrů čtverečních.

Žádná dílna není kompletní bez pořádné formátky! Pan Vaněček vsadil na belgickou kvalitu pro českého profíka – ROBLAND SIGMA je jednou z nejoblíbenějších formátek na trhu. Robustní provedení, moderní zpracování a dlouhodobé přesné formátování – klíčové vlastnosti tohoto etalonu mezi formátkami!

Využijte novou servisní aplikaci Homag

Pomocí služby HOMAG ServiceApp můžete rychle a snadno kontaktovat servisní středisko HOMAG.

Stačí skenovat QR kód na vašem zařízení pomocí mobilního telefonu, vybrat službu kterou potřebujete a budete připojeni ke správnému kontaktnímu partnerovi společnosti HOMAG.

Ukázka použití Homag Service App v praxi - skenování QR kódu

Ke stažení pro váš mobilní operační systém: