Pan Novotný z Ostrova zůstal věrný značce HOMAG

Pokud je zákazník spokojený, nemá důvod hledat jiného dodavatele. Pan Novotný z obce Kfely u Ostrova ve své dlouholeté výrobě kuchyňského nábytku, vestavěných skříní či nábytku pro kanceláře toto moc dobře ví. Aby si udržel své spokojené zákazníky, uplatnil stejný metr také pro dodavatele technologie pro olepování. Jeho starou olepovačku BRANDT jsme od něj vykoupili a vyměnili za novou, moderní olepovačku HOMAG EDGETEQ S-200 ve verzi 1120FC – pan Novotný chtěl zůstat u značky, která mu přinesla vracející se a spokojené zákazníky. Klíčovým kritériem zde byla nejenom výsledná kvalita olepování, ale také rychlý termín dodání, který je v dnešní době stále více oceňován.

Měsíc po instalaci jsou jeho slova jasná: „Investice do nové olepovačky nám přinesla přesně to, co jsme očekávali. Olepujeme ve špičkové kvalitě, rychle a jednoduše. Dokonce k nám chodí olepovat nově i několik okolních menších výrobců, kteří odešli od naší konkurence olepovat právě na stroj HOMAG. To mluví samo za sebe.

Olepovačka HOMAG EDGETEQ S-200 je díky malým a kompaktním rozměrům vhodná dokonce i do těch nejmenších dílen. I přes určení pro malé provozy je tato olepovačka doslova napěchovaná moderními řešeními, které HOMAG využívá u svých nejvyšších modelů určených pro průmyslovou výrobu.

Nezbývá než popřát panu Novotnému, aby mu olepovačka sloužila přinejmenším tak dlouho a skvěle, jako jeho starý, milovaný BRANDT.

Využijte novou servisní aplikaci Homag

Pomocí služby HOMAG ServiceApp můžete rychle a snadno kontaktovat servisní středisko HOMAG.

Stačí skenovat QR kód na vašem zařízení pomocí mobilního telefonu, vybrat službu kterou potřebujete a budete připojeni ke správnému kontaktnímu partnerovi společnosti HOMAG.

Ukázka použití Homag Service App v praxi - skenování QR kódu

Ke stažení pro váš mobilní operační systém: