Pentaco Boskovice olepuje na stroji HOMAG

Stroj Homag nyní zdobí také obchodní firmu Pentaco Boskovice. Majitel firmy p. Menšík se rozhodl pro investici do strojního vybavení své firmy, která je na trhu již od roku 1991. Aby vyhověl stále větším nárokům na kvalitu a byl také schopen dodržet všechny dodací termíny u svých služeb, mezí které patří také řezání a olepování dílců pro truhláře a zakázková výroba, rozhodli se s firmou pro nákup nové olepovačky Homag Ambition 860.

Stroj s agregáty pro lepení EVA i PUR lepidlem, řemenovým přítlakem, s možností frézování rohů čtyřmotorovým agregátem s posuvem až 20m/min zásadně zlepší kvalitu i výkon olepování. Aby bylo technické řešení kompletní firma pořídila také zpětný dopravník, který umožní obsluhu olepovačky pouze jedním operátorem i při velkých zakázkách a bez větší námahy.

V září tento stroj doplníme ještě novou velkoplošnou pilou HOMAG řady HPP 300 s řezem 4,30m, tiskárnou štítků a komplexním softwarem pro zpracování objednávek. To nám umožní zkrátit dobu zpracování zakázek na minimum a zároveň udržet kvalitu na vysoké úrovni. Doufáme, že nám to přinese spoustu nových zákazníků z řad malých truhlářů a posílení naší pozice na trhu.“ dodává pan Menšík.