VIDEO: Příběhy českých truhláren (1.díl) – Tumovi

Web: www.tumova.eu

Příběhy jsou to, co dělají život životem. Truhlařina je poctivé řemeslo, ve kterém můžete uspět pouze tehdy, pokud děláte věci s láskou. Na jižní Moravě, kousek od rakouských hranic, se nachází malá obec Oslnovice. Nebýt nedaleké Vranovské přehrady a několika hradů či zámků byla by tato oblast zapomenutá. Zajímavou historii tady však má také krásná truhlárna rodiny Tumových.

Když dostala rodina Tumových po revoluci zpět staré stavení na okraji vsi, rozhodovali se, jak ho smysluplně využít. I díky předchozím pracovním zkušenostem se pan Tuma rozhodl začít s truhlařinou. Začátky nebyly jednoduché, ale během 20 let se rodině povedlo objekt na pokraji zřícení přivézt zpět k životu a prostory přestavět na povedenou truhlářskou dílnu, která vyrábí nábytek, ale i okna či dveře do historických objektů. Vše na míru zákazníkovi. Jak se dostanete z Oslnovic až na Pražský hrad?

Podívejte se na první díl naší nové série „Příběhy českých truhláren“

Využijte novou servisní aplikaci Homag

Pomocí služby HOMAG ServiceApp můžete rychle a snadno kontaktovat servisní středisko HOMAG.

Stačí skenovat QR kód na vašem zařízení pomocí mobilního telefonu, vybrat službu kterou potřebujete a budete připojeni ke správnému kontaktnímu partnerovi společnosti HOMAG.

Ukázka použití Homag Service App v praxi - skenování QR kódu

Ke stažení pro váš mobilní operační systém: