Stroj BHX050 do chomutovské AxisUnion

Společnost AxisUnion, s.r.o. byla založena v roce 2007, jako společnost se zaměřením na prodej nábytkového kování a příslušenství. V roce 2010 společnost rozšířila svojí působnost o řemeslnou činnost – truhlářství a podlahářství. 

Rozhodování o dodavateli a typu stroje nebylo jednoduché, ale nakonec se majitel firmy p. Šulc rozhodl pro stroj od Epimexu. Jednak díky perfektnímu servisnímu zázemí firmy, jednak kvůli stroji samotnému. Stroj BHX 050 od firmy HOMAG je ideální pro efektivní výrobu korpusových dílců nábytku, vrtání do 5 stran dílce, drážkování v ose X a frézování do plochy a třech stran na jedno založení dílce. Proti klasickému CNC konzolovému stroji je tento stroj jedinečný celkovým zastavěným prostorem na necelých 5m² a poskytuje mimořádný výkon.

Pořízení tohoto stroje otevírá firmě AxisUnion, s.r.o. nové technologické možnosti a umožňuje získat nové zakázky. „Chceme svým zákazníkům dopřát stále lepší služby, a tak je investice takového rozsahu do CNC stroje logickým krokem. Je to určitě i otázka jakési prestiže, že jsme si takovou investici dovolili a především jasný vzkaz našim zákazníkům, že pro ně chceme pouze to nejlepší. Přesnost a kvalita opracování je opravdu vynikající a se strojem jsme maximálně spokojeni“, doplňuje pan Šulc.