Truhlářství Kukla – na velkou zakázku se hodí nová olepovačka

Pan Radoslav Kukla z obce Jankovice u Holešova si pořídil novou olepovačku HOMAG EDGETEQ S-200 s novým odsáváním, kompresorem a 2 vaničkami. Motivy ke koupi nového stroje mohou být různé – pan Kukla například získal velkou zakázku na výrobu 40 kuchyní do nově postavených bytů. Aby tuto zakázku zvládl, potřeboval spolehlivého partnera do výroby. Na trhu se nachází jen několik strojů, které vyhoví nárokům na přesnost, variabilitu a spolehlivost. Olepovačka EDGETEQ S-200 k těmto strojům bezpochyby patří.

Pan Kukla si novou olepovačku velice chválí a to i proto, že nyní nemusí jezdit olepovat k jiným výrobcům a vše si udělá sám, čímž ušetří mnoho času.

Přejeme mnoho skvěle olepených dílců! 🙂

Tým EPIMEX


Uvažujete o nové olepovačce? Připravili jsme pro Vás nové modely olepovacích strojů HOMAG ve speciální nabídce! Speciálně nakonfigurované olepovačky budou novým esem Vaší výroby. O podrobných cenách či specifikacích se informujte u našich obchodních zástupců.

Využijte novou servisní aplikaci Homag

Pomocí služby HOMAG ServiceApp můžete rychle a snadno kontaktovat servisní středisko HOMAG.

Stačí skenovat QR kód na vašem zařízení pomocí mobilního telefonu, vybrat službu kterou potřebujete a budete připojeni ke správnému kontaktnímu partnerovi společnosti HOMAG.

Ukázka použití Homag Service App v praxi - skenování QR kódu

Ke stažení pro váš mobilní operační systém: