Výkonné vrtací centrum DRILLTEQ H-600 do DVD Jaroměřice

Do společnosti DVD Jaroměřice  jsme dodali další stroj HOMAG – firma se rozhodla investovat do nového vrtacího centra HOMAG DRILLTEQ H-600. Toto výkonné CNC umožňuje pracovat v automatickém režimu až s 6 dílci zároveň (2 uchycené předpřípravou, 2 opracovávané a 2 na dopravním exitu). 96 vrtacích vřeten a 2 frézovací vřetena v jednom stroji usnadňují práci a podávají vynikající výkon. DRILLTEQ H-600 v tomto případě navíc zcela vhodně doplňuje stroj DRILLTEQ D-200 pro vrtání a nastřelování kolíků s lepidlem. Spolu s již dříve instalovanou olepovačkou pro PU lepidla a 5osým frézovacím strojem tvoří tato dílna moderní provoz připravený na velké a náročně zakázky.

Firma DVD Jaroměřice byla založena již v roce 1951 a již od svého vzniku byla její náplní výroba nábytku a dodávky interiérů. V současné době se firma stále zabývá zařizováním interiérů a to včetně souvisejících činností. Návrh – realizace – doprava – následný servis v krátkých časových termínech. To je procesní řada, kterou firma dodržuje.

Využijte novou servisní aplikaci Homag

Pomocí služby HOMAG ServiceApp můžete rychle a snadno kontaktovat servisní středisko HOMAG.

Stačí skenovat QR kód na vašem zařízení pomocí mobilního telefonu, vybrat službu kterou potřebujete a budete připojeni ke správnému kontaktnímu partnerovi společnosti HOMAG.

Ukázka použití Homag Service App v praxi - skenování QR kódu

Ke stažení pro váš mobilní operační systém: