Lepidla granule HENKEL

Nabídka lepidel skupiny HENKEL pokrývá prakticky veškeré potřeby spotřebitelů. HENKEL prodává svá lepidla ve více než 125 zemích světa!

Vlastnosti

Toto lepidlo patří mezi moderní druhy lepidla s minimalizovaným obsahem plniva (často bývá označováno jako lepidlo „transparentní“). Výhodou je vysoká pevnost spoje i při menším naneseném množství, než se aplikuje u lepidel s plničem.

Tavná granulová lepidla HENKEL v provedení EVA či PUR se vyznačují skvělou kvalitou, jejíž výsledkem jsou neprodyšně uzavřené spáry. Tavná lepidla EVA se vyznačují perfektní koncovou pevností lepení a velice dobrou smáčivostí.

Lepidla Technomelt PUR, která jsou na bázi polyuretanu a slouží pro olepení rovných hran a nekomplikované tvarové olepování jsou velice odolná vůči mrazu, voděvzdorná a mají vysokou počáteční pevnost! Známkou nejvyšší kvality jsou opět neprodyšně uzavřené spáry.

Prosím o nabídku Přejděte do našeho poptávkového formuláře !

Produktový formulář - Spotřební zboží
Souhlas se zpracováním osobních údajů *
Chci odebírat reklamní sdělení a novinky

Podobné stroje

  • Lepidla HENKEL
    Jedná se o lepidlo "klasického složení" na bázi EVA, tedy nejpoužívanější typ patronového lepidla. Nejdůležitější vlastností je velká tolerance lepidla vůči nastavené teplotě (tj. funguje na široký rozsah teplot.
    Více o produktu