Robland

Země původu: Belgie
Specializace: Stroje pro výrobu nábytku
Web: www.robland.com

Český katalog ke stažení: Spoléhám se na ROBLAND


Jeden z nejvýznamnějších evropských výrobců klasických truhlářských strojů. V České republice ROBLAND představuje jednu z tradičních a nejprodávanějších značek truhlářských strojů. Za více než 20 let je u nás v provozu přes 2.100 strojů belgického výrobce.

ROBLAND to je belgická kvalita pro českého profíka!

Společnost ROBLAND byla založena roku 1968 Robertem Landuytem s cílem vyrábět kombinované a kvalitní dřevoobráběcí stroje pro trh menších truhlářů a kutilů. V roce 1972 pak uvedla na trh první komerční univerzální truhlářský stroj. Od roku 1976 se stroje ROBLAND rozšířily také na zámořské trhy a de facto začal velký vzestup značky. Od roku 1992, s první formátovací pilou Z320 začala firma rozšiřovat svoje produktové portfolio a kromě formátovacích pil začala vyrábět také frézy a tloušťkovačky. Hlavní cíl zůstal až do 50. výročí v roce 2018 stále stejný – vyrábět kvalitní stroje za dobrou cenu.

Spodní frézka ROBLAND T110i

Hlavní cíl nemůže být naplněn bez dobrého designu, precizní výroby, ale také bez jedinečné zákaznické podpory, na které si ROBLAND zakládá.

Přibližně 5% rozpočtu ročně je investováno do vývoje nových produktů a zlepšování výroby a kvality s cílem splnit veškeré nároky trhu. Robland disponuje mezinárodní sítí dealerů a exportuje přes 85% své výroby do více než 100 zemí světa.