Weinmann

Země původu: Německo
Specializace: Stroje pro výrobu dřevostaveb
Web: www.homag.com/weinmann

Český katalog ke stažení: Váš partner pro výrobu dřevostaveb


WEINMANN – Váš partner pro výrobu dřevostaveb

Již od roku 1989 se společnost WEINMANN zabývá výrobou strojů pro tesaře. Přes 30 let si buduje solidní a důvěryhodné renomé u svých zákazníků.

Od poloviny 90. let WEINMANN určuje směřování trhu, upevňuje svojí pozici a stává se lídrem v oboru. V roce 1998 se přidává do skupiny HOMAG a díky špičkové distribuční síti této společnosti se jí otevírá celosvětový trh, což společnosti pomáhá kompenzovat sníženou poptávku po dřevostavbách v Německu na přelomu století.

Dnes je WEINMANN největší dodavatel strojů a systémů pro výrobu dřevostaveb. Jako součást skupiny HOMAG prodává svoje produkty na všech pěti kontinentech a za 30 let existence společnost prodala více než 5000 strojů! První výrobní linka dodaná společností WEINMANN v Schwörer Haus je stále v provozu a vyrobilo se na ní dosud více než 20 000 dřevostaveb!

WEINMANN svým zákazníkům dodává veškeré know-how. Individuální konzultace, software pro ovládání strojů, návrhy hal, nástroje pro optimalizaci výroby a také školení zaměstnanců pro rychlé zahájení výroby. Zákazník je pro společnost klíčový prvek vývoje – zná skvěle trh a své požadavky a právě návrhy zákazníků společnosti WEINMANN dávají ty nejlepší podněty do dalšího vývoje. Proto doufejme, že i ve čtvrté dekádě historie společnosti bude spojení se zákazníky plné důvěry a úspěšné spolupráce.