Lepidla granule HENKEL

Nabídka lepidel skupiny HENKEL pokrývá prakticky veškeré potřeby spotřebitelů. HENKEL prodává svá lepidla ve více než 125 zemích světa!

Vlastnosti

Toto lepidlo patří mezi moderní druhy lepidla s minimalizovaným obsahem plniva (často bývá označováno jako lepidlo “transparentní”). Výhodou je vysoká pevnost spoje i při menším naneseném množství, než se aplikuje u lepidel s plničem.

Tavná granulová lepidla HENKEL v provedení EVA či PUR se vyznačují skvělou kvalitou, jejíž výsledkem jsou neprodyšně uzavřené spáry. Tavná lepidla EVA se vyznačují perfektní koncovou pevností lepení a velice dobrou smáčivostí.

Lepidla Technomelt PUR, která jsou na bázi polyuretanu a slouží pro olepení rovných hran a nekomplikované tvarové olepování jsou velice odolná vůči mrazu, voděvzdorná a mají vysokou počáteční pevnost! Známkou nejvyšší kvality jsou opět neprodyšně uzavřené spáry.

Prosím o nabídku Přejděte do našeho poptávkového formuláře!

V pořádku
Prosím doplňte Vaše jméno ve správném tvaru
V pořádku
Prosím doplňte Vaše příjmení ve správném tvaru
V pořádku
Prosím vyplňte email ve správném tvaru
V pořádku
V pořádku
Prosím vyplňte telefoní číslo v platném formátu
V pořádku
Prosím doplňte Vaše město
V pořádku
Prosím doplňte Vaše PSČ ve správném tvaru
V pořádku
Prosím doplňte Vaši adresu ve správném tvaru
V pořádku
Prosím doplňte všechny požadované informace
V pořádku
Před odesláním musíte souhlasit
V pořádku
Před odesláním musíte souhlasit

Podobné stroje

 • Lepidla HENKEL
  Jedná se o lepidlo "klasického složení" na bázi EVA, tedy nejpoužívanější typ patronového lepidla. Nejdůležitější vlastností je velká tolerance lepidla vůči nastavené teplotě (tj. funguje na široký rozsah teplot.
  Více o produktu
 • Lepidla HENKEL
  Používá se pro automatický postřik na olepovačkách hran, pro ostřik spodní i horní strany desky při vstupu dílce do stroje, kde vytváří ochranný film. Vhodný pro ruční čištění dílců, je šetrný k lakovaným povrchům a účinný při odstraňování lepidel na bázi EVA.
  • Šetrný k lakovaným povrchům
   Šetrný k lakovaným povrchům
  • Automatický postřik
   Automatický postřik
  • Také pro ruční čištění
   Také pro ruční čištění
  Více o produktu