• OLEPOVAČKA HRAN BRANDT KDF 220C

  Středa, 23 srpna, 2023

  Olepovačka hran německého výrobce BRANDT určená pro olepování papírovou hranou, ABS hranou nebo dýhou (0,5 – 3 mm), s kompletním opracováním dílce (předfrézování) i hrany (cidliny, rundování rohů…). . Stroj se obsluhuje přes jednoduchý tlačítkový display, přenastavení agregátů se provádí manuálně.

  Pokračovat ve čtení
 • Zpětný dopravník k olepovačce

  Čtvrtek, 10 srpna, 2023

  Zpětný dopravník k pravostranné olepovačce od českého výrobce umožňuje obsluhovat i velkou a výkonnou olepovačku pouze jedné osobě. Dopravník se skládá z překladače, který pomocí vakuového trámce odebírá dílce z pertinaxového stolu a z 2 pásových dopravníků, které dopravují dílce zpět k obsluze olepovačky.

  Pokračovat ve čtení
 • Typ: UNIMASTER 7226-K 470

  Středa, 31 května, 2023

  V případě CNC řady Unimaster se jedná o nejrobustnější řadu CNC strojů, které firma rakouská firma Holzher vyráběla. Zde se jedná o 4osé CNC obráběcí centrum (vrtání, frézování, řezání/drážkování) s délkou konzolového stolu 470 cm.

  Pokračovat ve čtení
 • CNC Holzher PROMASTER 7123

  Středa, 26 dubna, 2023

  3 osé CNC obráběcí centrum (vrtání, frézování, řezání) rakouského výrobce s délkou konzolového stolu 320 cm. Vzhledem k existenci aretačního trnu na frézovacím vřeteni lze na stroji pracovat i s libovolnou úhlovou převodovkou (např. Schlostkasten - dlabání dveřního zámku)

  Pokračovat ve čtení
 • Olepovačka hran Brandt KDF 440 Edition

  Pondělí, 24 dubna, 2023

  Olepovačka určená pro olepování papírovou hranou, ABS hranou (0,5 – 3 mm), dýhou/masivkem do tl. 8 mm s kompletním opracováním. Stroj se obsluhuje přes velkoplošný dotykový panel POWERTOUCH; veškeré přenastavení/seřízení agregátů se provádí z obslužného panelu pomocí servomotorů.

  Pokračovat ve čtení