Přijďte si vyzkoušet novinku od Hoffmanna!

Již tento čtvrtek a pátek proběhne tradiční podzimní výstava v našem showroomu v Blučině u Brna. Na tuto každoroční akci jsme Vás již zvali, ale pokud ještě váháte, tak máme o jeden důvod navíc! Pro řemeslníky a zakázkové truhláře, kteří hledají cestu, jak spolehlivě vytvořit pevný a stabilní jednoduchý spoj bez použití svorek a všelijakých přípravků máme připravenou novinku. Nový Hoffmann MU-S pokračuje v tradici populárních jednoduchých frézek.

Tento jednoduchý stroj zachovává funkčnost svého předchůdce X-Line 20, ale k lehkosti a univerzalitě přidává ještě větší robustnost a stabilitu. Spoje zvládnete bez lepidla, pouze za použití rybin. Dodáván je navíc v praktickém přepravním boxu, a tak ho snadno naložíte do auta a odvezete třeba přímo na montáž.

V Blučině budeme mít několik těchto strojů k vyzkoušení a to za asistence technika Hoffmann. Je to tak ideální příležitost prozkoumat jeden z nejoblíbenějších strojků na živo a při diskuzích ho doslova rozebrat na šroubky. Přijďte okusit pevné spoje Hoffmann na vlastní kůži!

Prozkoumejte jeho parametry!