Rodinná firma z Pavlic konkuruje obchodním řetězcům

Duha Interier z Pavlic na Znojemsku vznikla v 90. letech. Ryzí zaměření na prodej plošných materiálů brzo vystřídalo postupné rozšiřování portfolia, což vyústilo otevřením druhé provozovny ve Znojmě blízko historického centra. V nové destinaci se přímo nabízelo nafouknout sortiment také o nábytek, svítidla, bytové doplňky a zahradní či hobby program.

V současné době se firma zaměřuje na potřeby nejen profesionálních truhlářů, ale i běžné zákazníky. I těm dodávají kompletní servis od plošného materiálu a kování po služby jako je formátování čí hranování. Nabídkou tak tato rodinná firma přímo konkuruje velkým řetězcům. Fakt, že se společnosti v takové konkurenci daří hovoří o kvalitě jejich služeb sám o sobě.

Konkurovat však mnohem větším a silnějším firmám by nešlo bez neustálých inovací. Stále větší poptávka v oblasti formátovaní nábytkových dílců si říkala o řešení, které vydrží delší dobu, udrží 100 % kvalitu a to při již zmíněné větší kvantitě. Ke kvalitní olepovačce HOMAG si do Znojma pořídili výkonnou velkoplošnou pilu HOMAG SAWTEQ B-200 a to samozřejmě s tiskárnou štítků, aby do výroby vnesli ještě větší řád a neztratili v počtu zakázek přehled. Pila jim umožní vyrobit více a při menším vytížení zaměstnanců.

Zákazník si tak může být jist, že ve Znojmě dostane službu 100% kvality a z pohledu dnešního světa v rekordním čase – a to i díky velkým skladovým zásobám. Nezbývá než dodat, že nábytek si již budete muset do patra vynést sami – to je to jediné, co za Vás ve společnosti Duha zatím neudělají.

Využijte novou servisní aplikaci Homag

Pomocí služby HOMAG ServiceApp můžete rychle a snadno kontaktovat servisní středisko HOMAG.

Stačí skenovat QR kód na vašem zařízení pomocí mobilního telefonu, vybrat službu kterou potřebujete a budete připojeni ke správnému kontaktnímu partnerovi společnosti HOMAG.

Ukázka použití Homag Service App v praxi - skenování QR kódu

Ke stažení pro váš mobilní operační systém: