Téměř 200 zákazníků navštívilo výstavu v showroomu v Blučině

I když doba stále společenským akcím příliš nepřeje a oba naše showroomy jsou připravené na Vaší návštěvu také mimo oficiální výstavy, uspořádali jsme jednu takovou výstavu minulý týden v našem showroomu v Blučině. Podzimní termín zkrátka patří k výstavě v Blučině již několik let a zákazníci jsou na něj zvyklí.

V naší výstavní hale bylo připraveno několik desítek klasických strojů – od jednoduchých formátovacích pil, přes frézky a základní olepovačky až po průmyslověji laděné stroje, velkoplošné pily či CNC. Stálým partnerem řízení výroby je pak společnost Salusoft89 s.r.o. s jejich programem IMOS.

Standardním tahákem pro návštěvníky jsou právě olepovačky HOMAG či velkoplošná pila SAWTEQ B-200, ale plno návštěvníků přijelo také kvůli formátce ROBLAND Z400 X3, kterou jsme vybavili systémem Cutting production set, který umožňuje štítkování nařezaných dílců dle nářezového plánu také na formátovací pile.

Každý návštěvník byl hýčkán našimi specialisty a samozřejmě nechybělo také něco dobrého k snědku. Děkujeme všem návštěvníkům a těšíme se na nějaké další výstavní akci v EPIMEXU, nashledanou!

Využijte novou servisní aplikaci Homag

Pomocí služby HOMAG ServiceApp můžete rychle a snadno kontaktovat servisní středisko HOMAG.

Stačí skenovat QR kód na vašem zařízení pomocí mobilního telefonu, vybrat službu kterou potřebujete a budete připojeni ke správnému kontaktnímu partnerovi společnosti HOMAG.

Ukázka použití Homag Service App v praxi - skenování QR kódu

Ke stažení pro váš mobilní operační systém: