Je rozhodnuto. Budovy ze dřeva jsou budoucnost!

Vytváření zdravých budov, a to jak pro lidi, tak pro planetu. Téma, které spojilo čtvrt tisíce profesionálů z oboru stavebnictví a především dřevostaveb, aby se setkali při premiéře konference WOOD CAMP LIVE. Událost navázala na sérii úspěšných vzdělávacích webinářů, které ADMD pravidelně připravuje pro projektanty i realizátory staveb od roku 2021. Pozitivní odezva na průběh konference předčila i očekávání pořadatelů a Epimex byl samozřejmě u toho!

Vystupující své publikum přesvědčili, že máme a dokážeme sdílet know-how v řešení všech detailů dřevostaveb rodinných domů, ale také komplexů vícepodlažních budov ze dřeva. Ohromujícími ukázkami své praxe v Londýnském studiu inspiroval publikum Jakub Klaška působící u Zaha Hadid Architects.

V bloku Edukace v oblasti digitalizace stavebních procesů mezi odborníky vystoupil také náš zástupce Miroslav Nový, který předal všem zúčastněným nejnovější informace z výrobních procesů. Epimex jako dodavatel značky WEINMANN proč ČR patří mezi klíčové dodavatele ve výrobním řetězci dřevostaveb v ČR.