Silná trojice od HOMAGU do firmy STOMM

Společnost STOMM s.r.o. vznikla v roce 2008, sloučením malých truhlářských firem, působících na trhu od roku 2003. Řeší malé i velké zakázky. Pro jednotlivce i pro velké firmy po celé ČR. Kromě klasického nábytku vyrábí i nábytek atypický. Každá zakázka je předem zaměřena, počítačově nakreslena, individuálně spočítána a dle případného přání zákazníka upravena. Stolařství tu mají v genech – v rodině se řemeslu věnoval již praděda a pro pravnuka Martina Kožouška je stolařina splněným snem.

Jádro výroby v Boskovicích tvoří silná trojice strojů HOMAG. Po vertikálním HOMAG CNC DRILLTEQ V-200 (verze BHX 050) a velkoplošné pile HOMAG SAWTEQ B-200 přišla na řadu olepovačka. Již pořízení pily před 2 lety výrobu značně zrychlilo, mimimalizovalo chybovost a zvýšilo výslednou kvalitu a právě kvalita, tentokrát olepení, hrála roli při pořízení nové olepovačky.

Tato úvaha se trefila také do příznivé doby – k nákupu využili právě probíhající akci Česká trojka a skvěle do výroby napasovali olepovačku HOMAG EDGETEQ S-300. Ta jim nabízí nejenom ovládání z panelu PowerTouch, přes který motoricky přestavíte olepovačku na 3 různé profily hran, ale stroj je také připravený na několik způsobů olepení – lepidly EVA i PUR. Právě pořízení s druhou vaničkou firmě STOMM poskytuje rychlou změnu barvy lepidla bez zbytečné ztráty času. Výsledná kvalita olepení je na špičkové úrovni a to bez potřeby dalšího dočišťování.


Využijte novou servisní aplikaci Homag

Pomocí služby HOMAG ServiceApp můžete rychle a snadno kontaktovat servisní středisko HOMAG.

Stačí skenovat QR kód na vašem zařízení pomocí mobilního telefonu, vybrat službu kterou potřebujete a budete připojeni ke správnému kontaktnímu partnerovi společnosti HOMAG.

Ukázka použití Homag Service App v praxi - skenování QR kódu

Ke stažení pro váš mobilní operační systém: