Truhlářství ATEZO – nejlepší reklamou je spokojený zákazník

logo atezo

„Kvalita práce je základem našeho úspěchu“, říká jednatel menšího zakázkového truhlářství ATEZO, pan Milan Skládaný.

Jak jste se dostal k truhlařině?

Už od dětství jsem dřevo miloval. Po vyučení a sbírání zkušeností jsem založil vlastní firmu ATEZO s.r.o. u nás v Tvarožné u Brna.

Jak shánějí menší zakázkové truhlárny své zákazníky?

Na začátku si každá truhlárna může zvolit jednu z cest. Buď tu jednodušší, což znamená nasypat prostředky do reklamy nebo tu složitější – perfektní práci, která uspokojí zákazníka, který Vás následně doporučí dále a bude se k Vám vracet. Já zvolil tu náročnější a prakticky bez placené reklamy jsem vybudoval velký počet skvělých a dlouhodobých vztahů s mnoha zákazníky.

A stíháte vyrábět a uspokojovat tak poptávku?

Samozřejmě zakázek je v současné době hodně. Nemám zatím další spolupracovníky, protože sehnat kvalitního a pracovitého kolegu není jednoduché. Také proto se v současné době prodlužují termíny výroby. I to byl důvod, proč jsem se rozhodl pořídit novou olepovačku.

Takže doufáte, že Vám nový stroj zjednoduší výrobu?

Ano. Kromě kvality olepení jsem očekával, že se zvýší rychlost a jednoduchost výroby. Výběr jsem neměl složitý. EPIMEX znám dlouhé roky a stejně tak i stroje HOMAG. Toto spojení je pro mne zárukou perfektního olepování.

Co Vám ještě spolupráce s EPIMEXEM přináší?

Je to také jistota, že v případě potřeby vím, že mi EPIMEX dokáže rychle pomoci například servisem či radou. Je jasné, že za dlouhodobou kvalitu a životnost stroje si musím připlatit, ale každý si může velice rychle spočítat, zda se mu to vyplatí.

No a jakou máte prozatím s novou olepovačkou zkušenosti?

S olepovacím strojem EDGETEQ S-200 jsme se rychle sžili a vidím výrazný posun v kvalitě a hlavě úspoře času. Na staré olepovačce jsme si hrany olepili také, ale potom jsme strávili spoustu času s doděláním dílců, abychom z nich mohli smontovat kvalitní kuchyni nebo jiný nábytek. S touto olepovačkou olepíte tak, že není potřeba žádné další čištění nebo opracování a můžete jít dělat další práci. Zároveň je kvalita nalepení a opracování hrany srovnatelná s většími výrobci.

Je ještě něco, co Vám na EDGETEQ S-200 líbí?

Jedna věc jsou celkové rozměry a druhá pak případná výměna tavného lepidla z transparentního na bílé a naopak. Vše je hotovo za pár minut a navíc mám do budoucna možnost používat PUR lepidlo.

Chystáte do své další dílny ještě nějakou investici?

Rád bych časem pořídil ještě CNC stroj od stejného výrobce, čímž bych rád opět ještě více zjednodušil a zrychlil práci, ale samozřejmě, jako v každém podnikání, si na to nejdříve musíme vydělat.

Děkujeme za krátký rozhovor a přejeme mnoho spokojených zákazníků!

Využijte novou servisní aplikaci Homag

Pomocí služby HOMAG ServiceApp můžete rychle a snadno kontaktovat servisní středisko HOMAG.

Stačí skenovat QR kód na vašem zařízení pomocí mobilního telefonu, vybrat službu kterou potřebujete a budete připojeni ke správnému kontaktnímu partnerovi společnosti HOMAG.

Ukázka použití Homag Service App v praxi - skenování QR kódu

Ke stažení pro váš mobilní operační systém: