FORMÁTOVACÍ PILA MARTIN T66

 • Motor až 7,5 kW
  Motor až 7,5 kW
 • Dotykový ovládací panel
  Dotykový ovládací panel
 • Robustní konstrukce
  Robustní konstrukce

VŠESTRANNÁ PILA MODERNÍCH STANDARDŮ

Kompaktní formátovací pila MARTIN T66 navazuje na osvědčený model T60 a dále posouvá konstrukci pil MARTIN. I tato základní řada má prémiové provedení svojí konstrukce a přináší truhlářům řešení vycházející ze 102 let dlouhé tradice výroby strojů MARTIN v Německu. Pila vyniká hladkým řezem a velice přesným a tichým chodem formátovacího stolu. Pravítka obsloužíte jednoduše a jejich precizní nastavení je rychlé a návykově přesné. Osvědčenou specialitou značky MARTIN je mechanické ovládání podélného pravítka kolečkem zepředu a digitálním odměřováním jeho polohy na panelu. Je to srovnatelně přesné a rychlé nastavení jako motorické, ale s příznivější cenou.

Nyní k vyzkoušení na našich showroomech!

Formátovací pila MARTIN T66 akorát dorazila do našich showroomů. Dlouho očekávaná novinka je připravená na Vaší návštěvu a naši obchodní zástupci Vám jí rádi předvedou.

Popis stroje

Elektronicky ovládaná pila nabízí prořez až 155mm s kotoučem Ø 450mm resp. 110 mm/45° a naklopení kotouče 0° až +46°. S šířkou řezu až 1350 mm vyhovuje většině řezných operací. Pilový agregát je naprosto bezúdržbový. Osvědčenou specialitou značky je mechanické ovládání podélného pravítka kolečkem zepředu s digitálním odměřováním polohy z panelu. Toto řešení je srovnatelně přesné a rychlé jako nastavení motorické, ale s o poznání příznivější cenovkou.

Hlavní délkové pravítko je dodáváno s mikroposuvem zarážek. Vysoce účinný hlavní motor (třída IE4) o výkonech 4-7,5 kW si poradí s každou řeznou operací. Dotykový ovládací panel ConnectTouch a široké možnosti další výbavy jsou samozřejmostí. Na panelu najdete také držák výkresů. Robustní stroj o hmotnosti až 1400kg nabízí obdivuhodnou tuhost, a tudíž i dlouhodobou přesnost pro formátování materiálu.

Co stroj umí?

Formátovací pila Martin T66 řeže rychle a kvalitně nejenom plošné materiály, ale i masivní dřevo. To především možností osazení kotoučem až do průměru 450mm a výkonným hlavním motorem se silou až 7,5 kW s technologií Synchrodrive. Ta přináší nové plynule variabilní synchronní motory o výkonech 4/5,5/7,5kW s vyšší výkonovou rezervou třídy IE4 oproti standartním motorům a plynule nastavitelné otáčky 1000 – 6000/min. Samozřejmostí je elektronicky řízený rozběh i brzdění motoru a tím i kotouče. Standartně můžete drážkovat s nástroji do šířky 15mm.

Vynikající konstrukce příplatkového úhlového stolu odráží 60 let vývoje tohoto řešení se kterým MARTIN přišel jako první a tak můžete řezat pod úhly +/- 46° s přesností na 0,01°. S tím souvisí možnost volby 2 provedení délkových pravítek PREMIU-
s klasickými překlopnými zarážkami nebo tzv. 2-bodové pravítko. Obě varianty mají zarážky posuvné po lineárním vedení zaručujícím neuvěřitelně lehký posuv, životnost a přesnost nastavení. Kromě osvědčených řešení, kterým je například uložení formátovacího stolu, nabízí MARTIN T66 mnoho možností individualizace dle přání zákazníka.

Technická data

Délka form. stolu
1,9/3/3,3/3,7m
Řezná šířka
850 nebo 1350 mm
Max. prořez
max. 155mm (kotouč Ø 450mm)
Hmotnost stroje
1100 - 1400 kg

Technická data

Délka form. stolu
1,9/3/3,3/3,7m
Řezná šířka
850 nebo 1350 mm
Max. prořez
max. 155mm (kotouč Ø 450mm)
Hmotnost stroje
1100 - 1400 kg

100 let vývoje a inovace pro všechny profesionály v dřevozpracujícím průmyslu. Málokterá společnost se může pochlubit tím, že na trhu funguje tak dlouho. Otto Martin se narodil v roce 1902 a ve svých 20 letech položil základy jednomu z nejlepších výrobců dřevostrojů, značce MARTIN - synonymu pro funkčnost a kvalitu.

100 let vývoje a inovace pro všechny profesionály v dřevozpracujícím průmyslu. Málokterá společnost se může pochlubit tím, že na trhu funguje tak dlouho. Otto Martin se narodil v roce 1902 a ve svých 20 letech položil základy jednomu z nejlepších výrobců dřevostrojů, značce MARTIN - synonymu pro funkčnost a kvalitu.

Chcete cenovou nabídku Přejděte do našeho poptávkového formuláře

Produktový formulář
Souhlas se zpracováním osobních údajů *
Chci odebírat reklamní sdělení a novinky

Podobné stroje

 • Značka MARTIN byla prvním výrobcem dřevoobráběch strojů na světě s formátovací pilou s oboustranně překlápěcím pilovým agregátem - pila T77 je současným vrcholem nabídky pil MARTIN.
  • Robustní provedení
   Robustní provedení
  • Výška řezu nad 200 mm
   Výška řezu nad 200 mm
  • oboustranné naklápění -47°/+47
   oboustranné naklápění -47°/+47
  Více o produktu
 • Formátovací pila ROBLAND s tradicí výroby více než 50 let! Formátka Z400X1 motoricky pohybuje paralelním pravítkem pomocí NC řízení přes horní dotykový panel. Ovládací panel umožňuje si uložit nejčastější opakované rozměry pro paralelní řez v rámci zakázky a pohodlně mezi nimi volit bez nutnosti opakovaného zadávání!
  • Motor 7 kW
   Motor 7 kW
  • Dotykové ovládání
   Dotykové ovládání
  • Prémiová pila
   Prémiová pila
  Více o produktu
 • Profesionální formátovací pila s robustním ocelovým rámem, velkým litinovým stolem a hlavním pilovým agregátem z šedé litiny uloženým na půlměsících. Typ Z400M nahrazuje předchozí velmi oblíbený model Z3200. Pokud jste spíše klasik a máte rádi manuální obsluhu, formátovací pila Z400M je přesně pro Vás!
  • Motor 7 kW
   Motor 7 kW
  • Předřez
   Předřez
  • Manuální ovládání
   Manuální ovládání
  Více o produktu