zakaznici

 • Makor do firmy Hanák

  VIDEO: Stroje pro povrchovou úpravu MAKOR do firmy Hanák nábytek a.s.

  Čtvrtek, Červen 13, 2019

  EPIMEX navázal na celosvětovou spolupráci firem HOMAG a MAKOR v realizacích projektů zaměřených na povrchovou úpravu. Firma Hanák nábytek, a.s. se jistě dá považovat za jednoho z nejnáročnějších zákazníků na kvalitu zboží i služeb.

  Pokračovat ve čtení
 • Pan Bažant otevřel novou lakovnu s automatem VENJAKOB

  Pondělí, Červen 3, 2019

  Pan Bažant vyrábí nábytek ve velmi vysoké kvalitě a nedařilo se mu držet požadovanou kvalitu i u spolupracujících lakoven. Z toho důvodu postavil lakovnu vlastní se stříkacím automatem VENJAKOB od naší firmy a nyní sám nabízí prvotřídní lakování nábytkových dílců pro truhláře a firmy.

  Pokračovat ve čtení
 • VIDEO: Příběhy českých truhláren - Tumovi

  Čtvrtek, Květen 30, 2019

  Na jižní Moravě, kousek od rakouských hranic, se nachází malá obec Oslnovice. Nebýt nedaleké Vranovské přehrady a několika hradů či zámků byla by tato oblast zapomenutá. Zajímavou historii tady však má také krásná truhlárna rodiny Tůmových.

  Pokračovat ve čtení
 • Truhlářství Pečenka

  Kvalitní olepování na Chrudimsku

  Pátek, Květen 24, 2019

  Již několikátá olepovačka HOMAG na Chrudimsku a jako poslední u Radovana Pečenky. V tomto okolí si zákazníci zvykli na kvalitní olepené dílce, proto i pan Pečenka se rozhodl pořídit novou technologii do své menší provozovny a to olepovací stroj HOMAG EDGETEQ S-200.

  Pokračovat ve čtení
 • Makra Didakta - výrobní proces

  VIDEO: Makra Didakta - výrobní proces

  Pátek, Květen 24, 2019

  Společnost Martina Krause, Makra Didakta s.r.o. prezentovala pěkně video, kde můžete vidět výrobní proces, ve kterém figuruje celá řada strojů HOMAG. Jak to tedy v Nymburku dělají?

  Pokračovat ve čtení
 • Damanet cz

  Nářezové centrum SAWTEQ B-200 do Litoměřic!

  Pátek, Květen 24, 2019

  DAMA NET s.r.o. je stavební firma z Litoměřic, která nabízí rodinné domy na klíč. Firma provádí veškeré práce spojené s výstavbou - od plánování, zednických či tesařských prací až po vodoinstalatérské a další práce. Nicméně v Litoměřicích se nezabývají pouze výstavbou, ale třeba i rekonstrukcí bytů či výrobou kuchyňských linek a vestavěných skříní, dveří atd.

  Pokračovat ve čtení
 • Technologie nábytek Křovina reference

  Nábytek Křovina olepuje na novém stroji HOMAG EDGETEQ S-240!

  Čtvrtek, Duben 11, 2019

  V provozovně v Písku již stojí námi dodané 4osé CNC Homag Venture 107 a vertikální dělící pila ELCON D215. Jednatel, pan Ing. Sládeček, řešil jak zlepšit sekci olepování. Poslední 2 roky v Písku olepovali na italském stroji, ale stále se jim nevedlo dosáhnout potřebné kvality. Rozhodli se proto pro EPIMEX a stroj Homag EDGETEQ S-240, který konečně splnil jejich kvalitativní nároky!

  Pokračovat ve čtení
 • Nové stroje v Moris design

  MORIS Design investoval do sekce obrábění

  Čtvrtek, Březen 21, 2019

  K optimalizaci výroby a rozšíření svých možností si pro radu přizvali naší společnost a to hlavně proto, že již od nás několik strojů mají - automatické úhlové dělící centrum Homag HKL 380 a automatický olepovací stroj Homag KAL 210.

  Pokračovat ve čtení
 • Spolehlivé řešení - Homag Edgeteq S-200 u pana Kochmana v Klatovech!

  Pondělí, Únor 25, 2019

  Truhlářství pana Kochmana vzniklo v Klatovech v roce 1995. Již 24 let se zabývá celou řadou truhlářských prací - skříně, vestavby, bytový nábytel či dětské pokoje. Převážně se však soustředí na výrobu kuchyňských linek, na které je pan Kochman speciálně vybaven. Předností firmy je vysoká kvalita, rychlost odvedené práce, osobní přístup a snadná dosažitelnost.

  Pokračovat ve čtení